Views Navigation

Event Views Navigation

Dzisiaj

Juwenalia Płockie 2024

Kilkudniowe Święto Studentów podczas, którego odbywają się liczne imprezy sportowe oraz koncerty.

wstęp wolny

XVI Jarmark Tumski

Tumska ul. Tumska, Płock

Jarmark Tumski jest płockim świętem kolekcjonerstwa, sztuki i kultury. Na przełomie maja i czerwca do malowniczego Płocka zjadą dziesiątki jeśli nie ponad setka wystawców z całej polski, gdzie w tym roku odbędzie się XVI edycja Jarmarku Tumskiego!

Free

Koncert Muzyki Filmowej z filmu „Ojciec Chrzestny”

Państwowa Szkoła Muzyczna w Płocku Kolegialna 23, Płock, Poland

Muzycy Ursynowskiej Orkiestry Kameralnej przygotowali niesamowite muzyczne widowisko podczas którego usłyszymy utwory właśnie z filmu „Ojciec Chrzestny”.

115,94PLN

Od Nowa Festiwal 2024

Amfiteatr Rybaki 15, Płock, Poland

Kolejna duża impreza wpada do płockiego kalendarza imprez kulturalnych. Tym razem będzie to Od Nowa Festiwal, który w czerwcu odbędzie się w amfiteatrze. Będzie to kolejna już edycja tego przedsięwzięcia odbywająca się w płockim amfiteatrze. W tym roku na scenie zobaczymy czterech wykonawców: Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Mrozu oraz Krzysztof Zalewski.

PLN169

Polish Hip-Hop Festival 2024

Plaża nad Wisłą Rybaki 15, Płock, Poland

To już dziesięć lat, od kiedy Polish Hip-Hop Festival zagościł na nadwiślańskiej plaży w Płocku, tworząc swoją własną historię w świecie muzyki. Niech ta historia stanie się Twoją historią! W tym roku organizatorzy mają dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście. Gwarantują, że odkryjecie nowe oblicze hip-hopu, poczujecie moc kultury ulicznej i doświadczycie unikalnego show […]

PLN460