Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Płocka Galeria Sztuki: oprowadzanie tematyczne po wystawie „Poblask”

Płocka Galeria Sztuki Sienkiewicza 36, Płock

Płocka Galeria Sztuki zaprasza do zwiedzania wystawy ceramiki i instalacji ceramicznych „Poblask” z przewodnikiem, który przybliży sylwetki autorów i problematykę przedstawionych prac. Spotkanie będzie również okazją do szerszej rozmowy i dyskusji nad tematem wystawy (wstęp na oprowadzanie w cenie biletu).

wstęp na oprowadzanie w cenie biletu

Pokaz slajdów „Ameryka Środkowa”

Dom Darmstadt Stary Rynek 8, Płock

Pokaz slajdów poprowadzą Agnieszka i Marcin Lewandowscy, autorzy bloga Zwiedzaj Cały Świat. Nasi przewodnicy po Ameryce Środkowej są geografami i entuzjastami przygód, łącznie odwiedzili ponad 80 krajów i chcemy więcej. Podróżują sami, ale częściej z dziećmi 6 letnią Klarą i 3 letnim Wojtkiem. W 2021 roku spełnili swoje marzenie życia, realizując półroczną podróż po Ameryce...

Free

Spotkanie autorskie z profesorem Antonim Dudkiem

POKiS Jana Zygmunta Jakubowskiego 10, Płock

Promocja książki – wywiadu pt. „O dwóch takich, co podzieliły Polskę”. Gościem spotkania będzie profesor Antoni Dudek – znany politolog, historyk i publicysta.

Free

Paweł Domagała – Wracaj Tour na bis/Narnia Tour

Państwowa Szkoła Muzyczna w Płocku Kolegialna 23, Płock

Paweł Domagała Wracaj Tour na bis! Muzyk i aktor będzie promował swój krążek „Wracaj”. Dostępne są również bilety na jesienną trasę artysty, Narnia Tour. Paweł Domagała Wracaj Tour na bis i Narnia Tour bilety na koncerty już w sprzedaży!

PLN120 – PLN150