Wisła ogłasza nabór! Dołącz do zespołu i realizuj swoją pasję

1 min


0

Zespół Pieśni i Tańca Wisłą otwiera swoje szeregi dla nowych członków. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i przeżyć razem z Wisłą wyjątkową przygodę, to idealny moment, by zrobić pierwszy krok w tym kierunku! Rozpoczyna się właśnie nabór do grupy.

Zespół czeka na osoby w przedziale wiekowym 15 – 20 lat.

Jeśli miałaś/miałeś styczność z tańcem i śpiewem oraz masz 15–20 lat śmiało dołącz do składu – czytamy na oficjalnym fanpage zespołu – W tym roku jest to wyjątkowo proste. Wystarczy przyjść na próbę zespołu we wtorek lub czwartek o godz. 20.00 do Szkoły Podstawowej nr 3 – budynek C (dawne Gimnazjum nr 5) przy ul. Królowej Jadwigi 4 w Płocku, wygodne buty i strój do ćwiczeń, przyprowadź kolegę lub koleżankę i przekonaj się, że „Wisła” to super sprawa – piszą dalej.

Koncerty i wyjazdy, przyjaźnie na całe życie, doskonalenie umiejętności tańca – to tylko kilka z wielu plusów, jakie niesie za sobą członkostwo w Zespole Pieśni i Tańca „Wisła” Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów.

W razie pytań organizatorzy naboru zachęcają do kontaktu z kierownikiem zespołu – Piotrem Onyszką – pod numerem telefonu 601 344 494.


What's Your Reaction?

Super! Super!
3
Super!
Uwielbiam to! Uwielbiam to!
2
Uwielbiam to!
Nie lubię! Nie lubię!
0
Nie lubię!
OMG OMG
0
OMG
WTF WTF
0
WTF
lol lol
0
lol