„Poczytaj mi mamo” – spotkanie rodzinne w Książnicy

1 min


0

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego zaprasza serdecznie 27 września o 16.00 do bajecznego Ogrodu 1001 Bajki w Bibliotece dla dzieci im. Wandy Chotomskiej.

Zapraszamy wszystkich, a szczególnie polskie i ukraińskie mamy z dziećmi na spotkanie „Poczytaj mi mamo”. W programie gry i zabawy dla dzieci, wspólne czytanie wierszy dla dzieci, rozmowy przy kawie. Obdarujemy najmłodszych książeczką z wierszami w wersji polskiej i ukraińskiej zatytułowaną „Na skrzydłach marzeń”. To wybrane wiersze laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poezji dla Dzieci im. Wandy Chotomskiej organizowanego przez Książnicę Płocką. Przekładu na język ukraiński dokonała prof. Lubow Żwanko z Państwowego Uniwersytetu Biotechnologicznego w Charkowie. Ilustracje powstały na podstawie prac plastycznych wykonanych przez dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego podczas warsztatów pod kierunkiem Katarzyny Adamczyk, Doroty Szarmach-Jończyk i Renaty Znyk.

Spotkanie „Poczytaj mi mamo” i wydawnictwo „Na skrzydłach marzeń” jest realizowane w ramach projektu Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego, w partnerstwie z Młodzieżowym Domem Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku „Wszyscy razem damy radę” w ramach programu „Relacje od nowa” dofinansowanego przez Mazowiecki Instytut Kultury.


What's Your Reaction?

Super! Super!
0
Super!
Uwielbiam to! Uwielbiam to!
0
Uwielbiam to!
Nie lubię! Nie lubię!
0
Nie lubię!
OMG OMG
0
OMG
WTF WTF
0
WTF
lol lol
0
lol