Victoria – kolejny seans dla kobiet w NoveKino Przedwiośnie

1 min


0

NoveKino Przedwiośnie zaprasza na kolejny seans z cyklu Portret Kobiety. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie film krótkometrażowy „Victoria” wyreżyserowany przez Karolinę Porcari.

O filmie „Victoria” –  Amelia czuje, że w jej małżeństwie z prawie 30-letnim stażem brakuje namiętności. Męża bardziej fascynują zbroje i rekonstrukcje średniowiecznych bitew niż jej ciało. Kobieta jest zmęczona codzienną rutyną. Pewnego dnia pod drzwiami mieszkania znajduje różową paczuszkę. Jej zawartość odkrywa w salonie między „wąsatymi” portretami Jana III Sobieskiego i Józefa Piłsudskiego, zapewne należącymi do męża. Na widok ekskluzywnego wibratora przeżywa szok. Długo oswaja się z pragnieniem jego użycia. Kiedy jednak za jego pomocą doznaje pierwszego orgazmu, jej dotychczasowe nastawienie do życia się zmienia.

Po projekcji spotkanie z Martą Dzido, pisarką i reżyserką, która debiutowała w wieku lat 16, publikując utwory prozatorskie w czasopismach Krzywe Koło Literatury i Koło Podkowy. Autorka powieści Ślad po mamie, Małż, powieści hipertekstowej Matrioszka, książki reporterskiej Kobiety Solidarności, powieści Frajda, zbioru opowiadań Sezon na truskawki oraz tekstów drukowanych w antologiach Proza życia, Wolałbym nie, Walka jest kobietą.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 września o godz. 18:00. Bilety w cenie 15 zł.


Jaka jest twoja reakcja?

Super! Super!
0
Super!
Uwielbiam to! Uwielbiam to!
0
Uwielbiam to!
Nie lubię! Nie lubię!
0
Nie lubię!
OMG OMG
0
OMG
WTF WTF
0
WTF
lol lol
0
lol