Płockie Kino Letnie 2022 jeszcze tylko 2 seanse!

1 Min


0

Płockie Kino Letnie 2022 trwa w najlepsze!

Oprócz wyjątkowego repertuaru organizatorzy oferują również klimatyzowaną, przestronną salę kinową z milionem gwiazd….. na niebie 🙂 oraz baaardzo przyjemnym widokiem dookoła.

Kolejny plenerowy pokaz startuje już 10 sierpnia o godz. 21.00. Filmem wyświetlanym tego dnia będzie – „Bodyguard i żona zawodowca”.

O FILMIE
Za namową swojej psychoterapeutki, Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia odmienić swoje życie i porzucić stresujący zawód ochroniarza. Aby zaznać świętego spokoju od ciągłego zabijania, strzelaniny i pakowania się w kłopoty udaje się na zasłużony urlop. Jego wakacje jednak nie trwają zbyt długo, gdy na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny wywołanej przez byłą żonę swojego klienta, Sonię (Salma Hayek). Dzika, piękna, ale dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża kobieta staje się największym koszmarem nowego życia Michaela. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa (Samuel L. Jackson), by odbić go z rąk bandytów. Niestety na ich drodze staje potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), który chce zniszczyć otaczający nas świat. Dobrze, że ten psychopata nie zna jeszcze wszystkich umiejętności Bryce’a, Dariusa a w szczególności jego wybuchowej żony.

Zapraszamy tradycyjnie na Placu Starego Rynku w Płocku, przed ratuszem czekać na Was będą wygodne leżaki i darmowy popcorn! Wstęp oczywiście FREE! Tegoroczna edycja Płockiego Kina Letniego finansowana jest ze środków Gminy Miasto Płock.


Jaka jest Twoja reakcja?

Super! Super!
1
Super!
Uwielbiam to! Uwielbiam to!
0
Uwielbiam to!
Nie lubię! Nie lubię!
0
Nie lubię!
OMG OMG
0
OMG
WTF WTF
0
WTF
lol lol
0
lol