Szykują się niemałe zmiany w organizacji festiwalu Audioriver

2 Min


7

W odpowiedzi na liczne głosy uczestników festiwalu Audioriver, organizatorzy postanowili w nadchodzącej edycji wprowadzić kilka zmian.

ZMIANA SCEN
Nadal festiwal odbywał się będzie częściowo na plaży przy Tumskim Wzgórzu, ale przesunie się nad Zalew Sobótka żeby lepiej dostosować się do różnych stref czasowych, w których funkcjonują uczestnicy. Nowy układ pogodzi festiwalowe sowy i ranne ptaszki, bo nie ukrywajmy: nie wszyscy rejwują do 8 rano. Dla fanów tańca w pełnym słońcu przygotowane będą sceny dzienne, które będą grać już po południu!

POLE NAMIOTOWE
Audioriver camp zostanie przeniesiony! Zaadaptowany zostanie teren, który będzie ponad 2x większy niż w 2022! Zadbamy, żeby camp służył nie tylko do spania, ale i do powolnego spędzania czasu po całej nocy muzycznych uniesień. W zrobieniu z niego pełnoprawnej strefy chillu pomoże kolektyw odpowiedzialny za wrocławski Projekt Pralnia, znany z dekoru na ukochanym Sun/Day. Sprzedaż karnetów na camp już w styczniu.

NOWA SCENA
Hybrid była dotąd jedyną sceną drum’n’bass na Audioriver i grali na niej najważniejsi jej przedstawiciele. Ale scena gatunków niskich częstotliwości się rozrasta, jej fanów przybywa, a na festiwalu mile widziani są wszyscy! Organizatorzy nie przyglądają się z boku, tylko z dumą ogłaszają otwarcie nowej sceny! Będzie na niej można usłyszeć różne oblicza muzyki bassowej: nu breaks, jungle, UK bass, dubstep, garage, grime.

WYGODA
Zaplanowano setki m. kw. zadaszeń, wyjątkowy dekor i miejsca do relaksu prosto od Egodrop, którzy nie raz wyczarowali magiczne strefy. I na koniec coś, co lekko redefiniuje festiwal na plaży, czyli… dancefloory! Na prośbę uczestników ponad połowa z nich będzie utwardzona. Kilka tys. m kw. podkładów pod scenami sprawi, że będzie można tupać dłużej, więc organizatorzy nie ukrywają, że liczą na jeszcze większą euforię!

NAJTAŃSZE BILETY
Do 11/12 kupicie bilety w najtańszej puli, a my jeszcze przed zmianą ceny ogłosimy pierwszych Artystów i Artystki. Bilety dostępne na:

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver/

Biletomat: https://www.biletomat.pl/bilety/audioriver-festival-2023/

Fot. Audioriver.pl


Jaka jest Twoja reakcja?

Super! Super!
7
Super!
Uwielbiam to! Uwielbiam to!
4
Uwielbiam to!
Nie lubię! Nie lubię!
1
Nie lubię!
OMG OMG
3
OMG
WTF WTF
1
WTF
lol lol
0
lol